Kompletná ponuka titulov

image
2000

Časopisov

90

Novín

26

Žánrov

12

Krajín pôvodu

Zoznam titulov

PRAVDIVA HISTORIA 5252

Zameranie:ODBORNÉ PUBLIKÁCIE

Periodicita:2-mesačníkJazyk:SLOVENSKÝ

PRAVDIVA HISTORIA

Časopis, ktorý prezentuje historické fakty, významnejšie aj menej známe historické udalosti či postavy zaujímavým spôsobom.

PRAVDA UT 1052

Zameranie:DENNÍKY

Periodicita:denníkJazyk:SLOVENSKÝ

PRAVDA UT

Denník Pravda je celoštátny mienkotvorný titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Denne vychádza s prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje praktickému poradenstvu v oblasti penzijného a sociálneho systému, financií, práva, práce, zdravia, bývania či vzdelávania.

PRAVDA STV 1054

Zameranie:DENNÍKY

Periodicita:denníkJazyk:SLOVENSKÝ

PRAVDA STV

Denník Pravda je celoštátny mienkotvorný titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Denne vychádza s prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje praktickému poradenstvu v oblasti penzijného a sociálneho systému, financií, práva, práce, zdravia, bývania či vzdelávania.Každý štvrtok je súčasťou denníka Magazín s TV programom.

PRAVDA STR 1053

Zameranie:DENNÍKY

Periodicita:denníkJazyk:SLOVENSKÝ

PRAVDA STR

Denník Pravda je celoštátny mienkotvorný titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Denne vychádza s prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje praktickému poradenstvu v oblasti penzijného a sociálneho systému, financií, práva, práce, zdravia, bývania či vzdelávania.     Každú stredu sa v denníku nachádza užitočná príručka do vrecka, ktorá obsahuje rady, návody a zákony v praktickom vystrihovateľnom formáte.

Regionálne distribučné spoločnosti

Exkluzívni obchodní partneri